Emocje…

Kluczem do zdrowia duchowego są emocje które mają znaczący wpływ na nasze życie. Wstyd, poczucie winy, apatia i żal to są
najniższe emocje oparte na odczuciu 20-75 Hz: są one paraliżującymi emocjami, doprowadzając cię do bezczynności, bezsilności.
Złe samopoczucie, depresja współczucie dla siebie. Samodzielne wyjście z tego sposobu myślenia może być trudne, dlatego bardzo ważne jest uzyskanie pomocy. Często 100-175 Hz: ma strach, pragnienie, gniew i duma
Ten zestaw emocji dotyczy naszego ego. W przeciwieństwie do pierwszej grupy, są to aktywne emocje, które popychają cię do działania. Niestety często doprowadzają cię do złych działań i złego zachowania. Często Ludzie działający ze strachu, nieokiełznanego pożądania, gniewu lub w celu ochrony swojej dumy zwykle nie podejmują racjonalnych decyzji. negatywne emocje niszczą życie człowieka, Wysyłanie energii serca – szerzenie miłości
Mogą jednak działać jako motywacja do wyższych celów i postępu, więc nie są całkowicie negatywnymi emocjami. Duma siedzi na szczycie grupy, co czyni ją bardzo bliską 200 Hz – co jest ogólnie uważane za punkt środkowy, gdy ludzkość wibruje mniej więcej na tej częstotliwości.

200-350 Hz: Odwaga, neutralność, gotowość i akceptacja
Poruszając się powyżej znaku 200 Hz, mamy racjonalne wyższe emocje. Wszystkie te emocje są kontrolowane, celowe i przeważnie neutralne.

Jeśli masz częstotliwość wibracji powyżej 200 Hz, to przyczyniasz się do ogólnego wzrostu częstotliwości wibracji ludzkości. Zauważ też, że poruszamy się w górę przez system czakr. Emocje te są silnie związane z czakramami splotu słonecznego, serca i gardła.

400–600 Hz: Powód, miłość, radość i pokój
Następne grupowanie jest tak wysokie, jak większość ludzi pod względem częstotliwości wibracji swoich emocji. Te emocje są najwyższymi, świętymi emocjami, które wibrują z najwyższą częstotliwością. Zauważ, że pokój przewyższa miłość. Jest tak, ponieważ miłość jest tak ściśle związana z innymi bardziej podstawowymi emocjami, podczas gdy pokój jest czysty w swojej intencji. Bardzo niewiele osób żyje z tą częstotliwością, ale w naszych lepszych momentach możemy się tu znaleźć. Na przykład zakochując się, mając szacunek do samego siebie, kochając swe wewnętrzne dziecko, żyjąc w zgodzie z samym sobą w pełni realizujemy się spędzamy dużo czasu na tym krańcu skali – choć lubimy też niższe emocje, takie jak pożądanie.

700 Hz: Oświecenie
Oświecenie nie jest emocją, ale jest stanem umysłu – i ma najwyższą częstotliwość wibracji ze wszystkich. Bardzo niewielu ludzi osiąga ten poziom częstotliwości wibracji. Ci, którzy mają niesamowity wpływ na ludzkość, i pod pewnymi względami ciągną resztę nas w górę tej hierarchii, czy nam się to podoba, czy nie.

Ale w moim doświadczeniu z empatią i energiami siebie oraz w jaki sposób inni wpływają na mnie Zauważyłam, że niektórzy ludzie podążają liniową ścieżką i wydają się Utknąłem w dowolnym wyświetlanym przez niego Hz

Ale u mnie to tak, jakby grać wiele Hz jednocześnie, w harmonii, z samym sobą. Odczuwam wiele, wiele dotykam, wibracje dźwięku ma wpływ na nas,. To my sami własnym życiem dajemy dźwięk. Czy tworzysz w okół siebie harmonię ? Każdy z nas ma czynny udział w tworzeniu wszechświata … jak wielka niezgłębiona jest nauka , a jak mały nasz umysł by to pojąć.

Scroll to Top