Duchowa siła jest w Tobie…

Duchowość to znalezienie sposobu na uformowanie miłości i światła. Chodzi o poddanie się boskiemu źródłu, pozwolenie mu oczyścić nasze życie i umysł z nienawiści, zaniedbania i naszego ego. Każdy z nas może połączyć się z tym źródłem.

Często po prostu gubimy po drodze części siebie, wycofujemy się do własnego ja i przełamujemy linie komunikacji między nami.

Jak więc możesz umocnić swoje połączenie ze źródłem – tą niewidzialną duchową siłą w tobie – zdolną poprowadzić cię do wiecznej miłości i światła? Pozwól sobie na to. Otwórz się na Twoje Teraz…

Przestań zastanawiać się nad analizowaniem przyszłości. Przestań też dawać moc swojej przeszłości. Skoncentruj całą swoją miłość i pozytywność w TERAZ, jeśli chcesz wykorzystać siłę wiary nadziei i miłości w swym życiu. Wydawanie energii na rzeczy, które nie są pod twoją kontrolą, nie marnuj energii, którą marnujesz, możesz wykorzystać, aby uczynić swój obecny czas lepszym.

Jeśli masz tak dużo pozytywności w swoim obecnym stanie, twoja duchowa wibracja wystrzeli w niebo.
Zerwij wszystkie więzi z manipulującymi i negatywnymi ludźmi, którzy utopią twoje poczucie własnej wartości. Nie tylko zawodzą, ale także przynoszą ci niepokój w twoją przestrzeń . Ścieralne słowa i protekcjonalne uwagi są jadowite dla duszy.

Przestańcie uciekać od miłości. Czasami wycofujemy się do ciemnych zaułków i opuszczonych domów w nas, ponieważ czujemy, że nie zasługujemy na miłość. Ten rodzaj mentalności wyczerpuje twoje boskie źródło energii i powstrzymuje cię przed prowadzeniem satysfakcjonującego życia.

Łączenie się z boskim źródłem wymaga nieustannej pracy nad sobą dbanie o o utrzymanie wartości miłości i współczucia. jeśli musisz podjąć decyzje nikt nie wie lepiej od twojej duszy . sam/ma wiesz co trzeba zrobić… nie myśl nie mów lecz czuj ty przecież wiesz. Ster Zamiaru jest w Twoich rękach…

Namaste.

Scroll to Top