drogę do siebie do swego wewnętrznego domu – medytacja

Usiądź w ciszy i oczyść swój umysł ze wszystkich obiektów mentalnych twoich myśli, uczuć, zapomnij o wszystkich codziennych sprawach, aby doświadczyć wewnętrznej ciszy i pustki. W tym stanie siła życiowa i duch się regenerują i wzrastają. 

Przeżyjesz powrót do swego wewnętrznego domu. Nawiąż  kontakt, z siła bytu. Jest to forma medytacji wyrażającą, twoje myśli użyj swojej ulubionej relaksującej muzyki. Skup się na Swoim oddechu. Zaobserwuj swoje ciało   co dzieje się, gdy wdychasz powietrze, a co, gdy wydychasz? Oddychaj wdech nosem i powolutku, wydychaj jak naj wolniej potrafisz ustami.  Niech wdychane powietrze   płynie wolniutko do twojego czoła, usuwając wszystkie napięcia   w twym ciele    wdech powolutku płynie w okolice oczu i usuwa napięcie    powolutku oddychając    wchodzi w kąciki twoich ust   potem szyi barków spływa, jak wodospad   wydłuż twoich ramion   spływając do twoich dłoni weź wdech wpływa powietrze, do twojej klatki piersiowej usuwa na pięcia emocjonalne   wpływa do twojego brzucha potem do pośladków, usuwając napięcia w sacrum.  Wpływa do pośladków, bioder, kolan stóp całe twoje ciało jest odprężone.  odeszły emocje, myśli.  czujesz lekkość, przez ciebie przechodzi, ciepłe zdrowe światło sam zdecyduj kolor tego światła i powolutku oddychając wpuść światło w czoło, oczy, usta gardło, serce brzuch i sacrum. Jesteś rozluźniony i wolny od napięć każdy inaczej może odczuć lekkość lub ciężkość, ciepło lub energię, całe twoje ciało unosi się w powietrzu   kolorem którym oddychałeś   pozwól sobie od ciemniejszego rozjaśniać oddychając    ujrzyj punkcik światła    rozjaśnij wszystkie swoje horyzonty patrz tylko w światło   bądź świadomy czego doświadczasz     świadomy swej świadomości    pozwól sobie dostrzec ze nie ma nic, tylko czysty byt. Wyobraź sobie   dowolna cyfrę     oddychając  świadomie   skup się na poszczególnych częściach swojego ciała  zaczynając od palców stóp  stopniowo coraz wolniej   i wyżej kolana, biodra,  brzuch, klatka piersiowa,  ramiona, ręce,   szyja, barki,  twarz i mózg   uświadom sobie że jesteś tu i teraz  w żywym kontakcie z samym sobą  z twoim wewnętrznym ja   dotknij stopami podłogi i porusz palcami poczuj delikatność dotyku poczuj  swoje wewnętrzne dziecko   usłysz to co dziej się w okuł ciebie   usiądź  i po prostu bądź   te ćwiczenia pomogą ci w rozwoju  kiedy zaczynasz cos odnowa , poniosłeś stratę, lub przezywasz euforie czy lęk  wykonuj zawsze to ćwiczenie jak najwolniej potrafisz  jedz zdrowe pokarmy unikaj mięsa ,  przeżuwaj potrawy nie wolno połykać i łapczywie jeść to dostarczy ci energii i doświadczysz bycie sobą.  przez afirmację medytacje   i wiele innych ćwiczeń pozwolą ci   na uleczenie urazów z przeszłości poczucia winy i wstydu  złości i niskiej samooceny    kiedy wyzwolimy się    z bólu emocjonalnego   pozwolimy sobie   podejmować nowe wezwania     będziemy realizować twórcze działania   , udane związki   będziemy radzić sobie   w codziennych sytuacjach    odnajdziemy w sobie radość życia  i energie    będziemy pełno wartościowi spełnieni   z ufnością i wdzięcznością z pełnia miłości odnajdziemy drogę do siebie do swego wewnętrznego domu.

Pozwól sobie na Świadomość jedności. przyjmij od wszechświata dar połączenia świadomości wszyscy jesteśmy na pewnym poziomie połączeni ze sobą. Świadomość sięga jeszcze głębiej – Jedno jest Wszystkim, a Wszystko jest Jedno. pozwól sobie żyć tak by w twym umyśle Zaniknęły osądy, a pojawia się miłość uniwersalna, akceptacja i zrozumienie. Nie ma etykiet, nikt nie musi niczego udowadniać ani w żaden sposób siebie opisywać. Człowiek postrzega siebie jako stale zmieniające się pole świadomości. zdajemy sobie sprawę, że ciemność świata to jedynie cień, który sami rzucamy na poszczególne sprawy. swoim umysłem. Wszystko to, co jest w nas, ma swoje odbicie na zewnątrz. Zmiany wprowadzamy w sobie i dopiero jesteśmy w stanie zauważyć je na zewnątrz. Nic nie jest tylko dobre lub tylko złe – wszystko po prostu jest i zależy od tego, jak to postrzegamy. Bóg /Źródło mocy /Wszechświat jest mną, a ja jestem Wszechświatem. Posiadamy moc i potrafimy kreować swoje życie i świat, w którym żyjemy. pozwól sobie na powrót do twego wewnętrznego domu a będziesz szczęśliwy. 

Scroll to Top