Droga, prawda i życie

Czy jesteś otwarty i idziesz drogą swej duszy?
Jeśli jesteś otwarty i słuchasz, Twoja intuicja zawsze wysyła znaki i wskazówki, aby każdy z nas mógłby iść do przodu droga życia we właściwym kierunku.

Właściwy kierunek to tak naprawdę kierunek zgodny z twoją duszą. To nie jest kwestia dobra ani zła, to po prostu kierunek, w którym powinna podążać twoja i moja dusza. To droga … Otwórz się

Kiedy nadal będziesz myśleć i słuchać cichszego głosu w środku, zawsze będziesz prowadzony i zawsze będziesz wiedział, jaki właściwy ruch należy wykonać. będziesz wiedział jaka obrać drogę…

Nauka słuchania wewnętrznego cichego głosu wymaga czasu i praktyki. Ale im więcej uczysz się, tym bardziej ufasz i wierzysz że rzeczywiście jesteś prowadzony, Kidy będziesz wierzył łatwiej będzie.

W rzeczywistości nie ma lepszego ani potężniejszego narzędzia niż wiara i miłość intuicja- potęga świadomość, to duszy sygnał będący źródłem oświecenia.

potęga miłości i harmonii.

Pozwól sobie przez ćwiczenia duchowe , wzmocnić swoją intuicję, Otwórz się aby odnaleźć najtrudniejszą część określenia różnicy między twoim intuicyjnym głosem a głosem twojego ego. Nasz umysł jest potęga świadomości

większość z nas ma bardzo silny i potężny umysł, który stale rozmawia i wyraża swoją opinię, a czasem może to przeszkadzać w dokładnym określeniu naszej intuicji. wybraniu faktycznej drogi, droga nie jest celem a cel nie jest drogą. Zamiar i cel to nasze dążenia na drodze Często spotkasz się z tymi znakami ostrzegawczymi, Zatrzymaj się i Słuchaj. Pierwszym takim znakiem jest

 • Niezdecydowanie
  Czasami może być trudno zdecydować, Jaka wybrać drogę czy pójść w lewo, czy w prawo, wybrać pizzę lub makaron, sałatkę czy deser zatrzymać się czy puścić. Czy mieć zamiar czy tylko marzenia. Podejmowanie decyzji, dużych lub małych, jest zdecydowanie czymś, w czym może pomóc Twoja intuicja.
  Jak wzmocnić intuicję i usłyszeć wewnętrzny głos?
  Często czujesz, że krążysz w kółko, czy chcesz coś zrobić, czy też próbujesz podjąć decyzję, musisz zaufać, że to twoja intuicja mówi do ciebie. niech sie dzieje i darzy co dla ciebie najlepsze .
  Kiedy napotykasz niezdecydowanie, słucham swojej intuicji! podjęciem decyzji,
  zawsze Idę na medytacje w ciszy i rozmawiam z Bogiem poproszę go o znak aby zobaczyć wszystko wyraźnie. Medytacja jest jak drogowskaz jak znak ostrzegawczy To Bóg daje mi światło intuicji,
  Często Poszukujemy zatwierdzenia
  Chociaż dobrze jest poprosić kogoś o opinię, a nawet o radę, jeśli uda ci się dotrzeć do wszystkich, o których wiesz,
  Kiedy pytasz się o opinię wszystkich, najczęściej szukasz walidacji lub ignorujesz to, co już wiesz, że jest prawdziwe w głębi duszy. Głos intuicji może przemówić do ciebie po przebudzeniu, podczas medytacji, snu, kąpieli, gimnastyki, próby połączenia się ze swoim ciałem lub w czasie odpoczynku. Chociaż najczęściej słyszymy swą intuicję, gdy znajdujemy się w stanie medytacji, może ona ujawnić się w każdej chwili, także kiedy przeżywamy kryzys.

Kiedy Twoja intuicja wysyła ci trudny do usłyszenia komunikat, czasem kuszące może być ciągłe poszukiwanie porad i opinii od innych w celu otrząśnięcia się lub zweryfikowania tego, co już wiemy, że jest prawdziwe.

Jeśli znajdziesz opinię i aprobatę od wszystkich wokół ciebie, zatrzymaj się i sprawdź sam. Połącz się ze swoim wewnętrznym głosem i nie bój się usłyszeć prawdy.
Pamiętaj, że to twoje życie i tylko Ty wiesz, co jest najlepsze.


-Poczucie wyczerpania lub wyczerpania jest kolejnym znakiem ostrzegawczym Twojej intuicji. Zwykle dzieje się tak, gdy otaczasz się niewłaściwymi ludźmi, ale może się również zdarzyć, gdy wejdziesz do pokoju lub przejdziesz określoną ulicę.

Jeśli kiedykolwiek poczujesz się zakłopotany, zwłaszcza jeśli to uczucie nagle się pojawi , to zdecydowanie znak, że musisz się zameldować i poprosić o intuicję.

Trudną rzeczą w tej sytuacji jest to, że trudno jest usłyszeć intuicję, gdy czujesz się zaskoczony, więc wzywaj swoich aniołów i wizualizuj wokół siebie białe, ochronne światło.

Kiedy już usuniesz się z przestrzeni lub przestaniesz krążyć wokół osoby, zwykle poziom energii szybko się naładuje.Coś jest nie tak
Najczęstszym znakiem ostrzegawczym z Twojej intuicji jest ogólne poczucie . Kiedy czujesz się nieswojo lub czujesz, że coś jest nie tak, z pewnością może to być twoja intuicja świecąca i próbująca cię ostrzec.

Jeśli czujesz się nieswojo, oddychaj głęboko i poproś swoją intuicję, aby pokazała następny najlepszy krok.

ituicja jest wewnętrzną formą postrzegania wszystkiego, czego nie możemy bezpośrednio dostrzec wokół nas. Jest wewnętrznym zmysłem wzroku, rodzajem słuchu, poczucia własnego ciała oraz emocj

Scroll to Top