Ciesz się życiem – znajdź to co was łączy nie dzieli.

Ciesz się życiem – razem wspólnie z najbliższymi.

Bardzo często można zauważyć, że wspólna pasja łączy ludzi na trwałe.

Można zaobserwować związki, w których zarówno mężczyzna jak i kobieta wykonują podobne czynności mają wspólne zainteresowania lub interesują się pracą pasją osoby w partnerstwie .

Każdy z nas jest   dumny ze swoich pasji i pragniemy aby wspierała nas rodzina, maż, żona, partner, partnerka i przyjaciele. Jednak w związkach pasja często staje się kością niezgody. Czy można coś zrobić, żeby tak nie było? Wyrażając swoje emocje, pokaż partnerowi, partnerce, że nawet podczas uprawiania swojej pasji nadal jest dla ciebie On/ Ona  bardzo ważny/na.

Pozwól mu,albo jej samej podjąć decyzję, czy chce Ci towarzyszyć w twojej pasji. Zobacz w tym szansę i ciesz się z partnerem przyjemniej jest obcować z kimś, kto jest szczęśliwy, niż ze znudzonym i skwaszonym osobnikiem w związku. Pasja pełni w życiu człowieka inne funkcje, a partner  bardziej osobiste i bliskie.

A pasja partnera jeszcze inne. Może być przeszkodą, ale przy odrobinie wysiłku z obu stron może dawać świeże spojrzenie na partnera,czy partnerkę może umacniać relację, a w końcu i stronie współuczestniczącej dawać przyjemność !

Hobby, pasja często jest problemem w związku? Stawianie ograniczeń również. Wspólnie cieszcie się każdą chwila spędzoną razem, zaakceptuj swoja połówkę daj jej wolność, nie ograniczaj. Wspaniałą jest rzeczą wspólnie
doładować się sportem i rozładowując przy okazji napięcia.Wspólna wyprawa,rowery,spacer, ….Jak lubisz spędzać czas? ….co lubi twój wybrany, wybrana partnerka… znajdźcie co was łączy … każda minuta spędzona w ten sposób to relaks to wspólnie spędzone chwile są paliwem na kolejne dni…..
Bardzo często można zauważyć, że wspólna pasja łączy ludzi na trwałe.   Miłego weekendu.

Scroll to Top