Ciesz się wszystkim co masz w danej chwili.

Przyjacielu  

Bądź prawdziwy. Bądź sobą… Nie bój się mówić sobie całej prawdy. Nawet, jeśli nie jest ona wygodna. To zbuduje silną i dobrą relację z samym sobą, z partnerem lub z partnerka. Zrozum. że mówienie sobie prawdy, jest ważnym budulcem poczucia własnej wartości szacunku. 

Nie skupiaj się na tym, czego nie chcesz w życiu. 

Jeśli miałbym podzielić się z Tobą jedną prawdą o Wszechświecie, o Bogu to jestem pewna w 100% że otrzymujesz to, co dajesz. Twoje myśli i emocje to forma energii, którą wysyłasz. Ona powraca do Ciebie. Jeśli skupiasz swoją uwagę na myślach i emocjach, to samo będzie przytrafiać Ci się w życiu. Jeśli od rana masz negatywne na stawienie do dnia, który się rozpoczął to cały dzień będzie taki.  Jeśli natomiast zaczniesz kreować w sobie pozytywną energię, będziesz miał/ła intencje wówczas, twoja rzeczywistość, nabierze dla Ciebie nowych wartości. Na początku może być trudno to zobaczyć, ale w końcu staje się jasne, że każda chwila na ziemi – od przyziemnych po niesamowite – jest darem, z którym wszyscy jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że możemy się nią podzielić.  Nie martw się, za dużo.  Trzymanie się tego, co było, zamiast uznać, że wszystko się zmieniło, może być źródłem ciągłego niepokoju i smutku.  Jaki jest sens ponownego przeżywania gniewu w kółko?  Nikt, kto kiedykolwiek wyjdzie ze złego związku, nie żałuje, że nie zrobił tego wcześniej. kto kiedykolwiek będzie modlił, aby nieustannie doświadczał, że cokolwiek ma i posiada, zawdzięcza Bogu. 

 Dlaczego czasem czujmy smutek samotność? Często mi smutno…Ile razy pytasz siebie – dlaczego znowu jest mi smutno? Dlaczego znowu mam dołka, dlaczego nic mi się nie chce. Dlaczego na nic nie mam siły? Smutek, nienawiść, gniew, strata, stres i niska samoocena to najczęstsze przyczyny negatywnej energii. 

Niestety   jej przyczyny zwykle poza naszą kontrolą. 

Czasami jednak możemy podjąć kroki, aby zapobiec narażeniu się na ten poziom energii ujemnej w przyszłości. Nie ma skrótów do oczyszczenia się do zmiany na lepsze, bez względu na to, co ktoś ci powie. Jest to spowodowane problemami, które same nie znikną bezpośrednio. Bóg do zmian potrzebuje ciebie. Jeśli odczuwasz smutek, oznacza to pogodzenie się ze stratą. 

 To nie jest coś, co powinieneś robić sam, więc zwróć się do swoich bliskich o wsparcie i rozważ szukanie profesjonalnej pomocy w radzeniu sobie ze smutkiem,  

 Kiedy masz do czynienia ze źródłem energii, powinieneś także czyścić negatywną energię obecną w twojej przestrzeni. 

Przestrzegaj harmonogramu medytacji, aby znaleźć wewnętrzną równowagę. Powinieneś także dbać o swoje zdrowie fizyczne, więc podejmuj świadomy wysiłek, aby jeść zdrowiej i być bardziej aktywnym. Niefortunne jest to, że energia ujemna rodzi więcej energii ujemnej, jeśli pozostanie bez opieki. Więc podejmij wewnętrzną pracę nad sobą zdrowe podejście pomoże ci w przeciwnościach. Nie pozwól, by twoja czarne pesymistyczne, pojrzenie cię zdefiniowało – i pamiętaj, że jest to tymczasowe. Nie walcz zaniechaj walki  

 Wkrótce oczyścisz ten trudny okres w swoim życiu. 

Scroll to Top