Chwytaj każde źdźbło radości zarządzaj swoim, losem. 

Pozwól sobie na uzdrowienie.
Pewne części, nas samych najbardziej pragną miłości, uwagi i uzdrowienia. Zwykle jest z częściami nas samych, których nie chcemy przyznać się, że trzeba coś zmienić, dotknąć i  dostrzec  niepewność, strach przed odrzuceniem, strach przed porzuceniem, złość, wściekłość, frustrację, zazdrość, lek itd.

Może mieć tendencję do postrzegania tych elementów na podstawie poznanych akceptowalnych uczuć lub zachowań. Tłumione emocje mogą być niewygodne, ponieważ nie powinieneś się tak zachowywać, że nie powinniśmy się tak czuć.

Czasami wstyd może się ujawnić i mogę poczuć się, jakby coś było z nami nie tak.

Jak pokochać siebie poprzez swoje cienie? Jak uznać swą niedoskonałość? Jak przyznać się do tego?
Kiedy pozwolisz sobie wejść w królestwo twoich cieni, zaczniesz zdobywać głębsze zrozumienie i mądrość Jaźni. Tylko ty  możesz uleczyć te kawałki swego egoizmu. W takim przypadku innych lekcji, w których powinniśmy się nauczyć, kiedy twoje uczucia i doświadczenia nasilają się, wszechświat ostrzega cię i wskazuje o tym, co jest gotowe do uzdrowienia.

Jak masz doświadczenie, które wywołują silną reakcję, zadaj sobie pytanie, co robisz by wynurzyć się z ciebie? Zamiast wpychać swoje uczucia, rzucać się lub próbować się zmienić, zatrzymaj się.

Wejdź do środka i zidentyfikuj swoje emocje.
Na przykład, jeśli czujesz się odrzucony lub porzucony, co może się wydarzyć w tobie?

Czy jest do odzwierciedlenia doświadczenia, które miałeś w młodszym wieku? Czy to jest wiara w siebie i twoją zasługę miłości i akceptacji?

Czy kochasz siebie i akceptujesz, czy też wpadać w negatywną pętlę ze swoją historią? Czy wstydzisz się swoich uczuć?

Czy je ignorujesz, ponieważ są niewygodne?

Jeśli czujesz się odrzucony, wejdź w uczucia odrzucenia. Dlaczego tak się czujesz? Teraz nie ma czasu, autorstwa obwiniać kogokolwiek ani siebie. Nadszedł czas, aby wziąć pełną odpowiedzialność za siebie i wszystkie lekcje, które tu przyszedłeś, aby się uczyć. Nadszedł czas, aby zaakceptować wszystkie twoje części siebie pogodzić się z tym na co nie masz wpływu. Teraz jest czas, aby się kochać.
Wcielamy się, aby uczyć się dzięki lekcji. Wszyscy jesteśmy wyposażeni w kontrast, abyśmy mogli być w tym, co robimy. To jest podróż. Te lekcje życia nie mają cię karać.  Te lekcje życia mają cię wzmocnić.

Ten wybór oznacza, że ​​masz narzędzia do nawigacji, zarządzania i rozwoju. ciesz się wszystkim co masz. nie wpuszczaj złych wiadomości do twego serca, a przez to do swego życia  zamykaj sie na zło, a otwórz sie na dobro. Chwytaj każde źdźbło radości zarządzaj swoim losem. Dziś dzień dziecka

Przede-wszystkim i po pierwsze radości z życia niech wypełnia one każda komórkę Twojego ciała , dusze, umysł i rozpiera Cie ogromem pozytywnej energii, która niech Cie prowadzi i unosi żebyś fruwał z radości zawsze. Abyś dostrzegał zawsze piękno świata który Cie otacza , a małymi pierdołami się nie przejmował i je olewał z góry w tym i choć na zewnątrz masz być dorosły (tak mówią 🙂 we wnętrzu pozostań dzieckiem bo świat dziecka jest prosty ono nigdy nie kombinuje i wymyśla tylko żyje radośnie . No i tego wam życzę…   😜🎉🤣

Scroll to Top