cały czas podążaj za głosem serca…

Nikt z nas nie  myślał  że coś takiego może dotknąć nas wszystkich jest wirus społeczny lęk i depresja … mamy w sobie wewnętrzną siłę musimy sie odnaleźć . Kochani tylko w mocy i wytrwałość damy radę jak będziemy się wzajemnie wspierać. 

Wszyscy mamy na siebie ogromny wpływ.  
dzielicie się wieloma opiniami, postawami, obawami i pomysłami. jak pomóc sobie nawzajem.. dbajcie o siebie … zamiast napełniać się negatywnością wyłącz tv i radio…
Jeśli znajdziesz spokój w sobie Po chwili zaczniesz łączyć się na nieco głębszym poziomie, a gdy będziesz się łączyć coraz głębiej, znajdziesz coraz więcej efektu lustra. pomysłów znajdziesz sposób jak się odnaleźć ..
Nie dzielisz się tylko powierzchownymi rzeczami; to także głębokie i ważne wartości, które są podstawą tego, kim jesteś.
Kiedy doświadczysz lustrzanego odbicia siebie.
Interakcja z nimi, ich poznawanie i zrozumienie pomoże ci dowiedzieć się więcej o sobie – a to, czego się uczysz, nie zawsze jest dla ciebie wygodne.
Światło rzuca się na wasze wady, słabości i nerwice.
Wszyscy je mają i wszyscy muszą sobie z nimi poradzić, ale większość ludzi nie ma lustra, aby pokazać im dokładnie, gdzie są problemy. one sa w nas niepokój, lęk, brak wiary…
Widząc swoje własne wady u innej osoby, narażasz się na obwinianie tej osoby, podobnie jak w przypadku Dusz Lustrzanych.
Jest to zazwyczaj przyczyną separacji w nowym związku, co tylko zwiększa ból tego problematycznego etapu.
odzwierciedlają się nawzajem Ale ważne jest, aby w tym trudnym dla nas czasie  odzwierciedlały się nawzajem. Jest to jedna z części tego, co czyni to doświadczenie warte zachodu. dbajmy o siebie. odnówmy drogę do siebie
Rozwój osobisty, który musisz przejść, aby osiągnąć z nimi zjednoczenie, jest trudny do osiągnięcia bez wysokiej samoświadomości, a wysoka samoświadomość jest trudna do osiągnięcia bez rozwoju osobistego.
Odzwierciedlenie twojej duszy z powrotem jest rozwiązaniem.
Zawsze łatwiej było dostrzec błędy popełniane przez innych w porównaniu z tymi, które popełniasz sam…Nie oznacza to, że wszyscy jesteśmy bardziej krytyczni wobec innych niż nas samych – wręcz przeciwnie! Często zdarza się, że jesteśmy wobec siebie surowi i łagodniejsi wobec innych.
Ale w rzeczywistości dostrzeganie własnych problemów jest o wiele bardziej skomplikowane niż dostrzeganie tych samych problemów u innych.
To Secret Odzwierciedlają ci te same wady i problemy, które im pokazujesz.
Ponieważ jesteście dla siebie zwierciadłami, oznacza to, że możecie lepiej widzieć, co was powstrzymuje.
Dopiero gdy wyraźnie zobaczysz problem, możesz zacząć go rozwiązywać.
Niestety nie wszyscy mogą to tak postrzegać.
W rzeczywistości w związku często znajduje się Biegacz, który obróci ogon i ucieknie, gdy tylko zacznie to dziać się na dowolnej głębokości.
Wynika to ze strachu i niepokoju po zmierzeniu się z własnymi problemami.
Smutnym faktem jest to, że my jako społeczeństwo staramy się tłumić negatywne emocje i uprzywilejować optymizm Prowadzi to do tego, że wielu ludzi trzyma swoje ciemniejsze strony i wady pod osłoną, schowane z dala od świata, aby nikt inny nie widział ich wstydu.
Rozprzestrzenianie się światła to jak bycie złapanym przez współlokatora nago – ale emocjonalnie nago, co jest o wiele bardziej zawstydzające.
Ale nie powinno to być krępujące i uświadomienie sobie, że jest to część podróży z powrotem na drogę do siebie
możliwość poprawy i pójścia naprzód w kierunku najlepszego siebie.
Masz szczęście,
Masz szczęście, że w tym życiu masz okazję zrealizować swój prawdziwy potencjał, doświadczyć prawdziwej miłości i przeznaczenia oraz podróżować do wyższych wymiarów świadomości ze swoim Płomieniem. ten płomień masz w sobie rozpal by zapłoną  jeśli chcesz wspomóc moja 4 letnia codzienną  prace  na blogu proszę wyślij mi dar serca na mój rozwój .. konto na stronie głównej

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/

Scroll to Top