bratnia dusza

Bratnią duszą która zapala naszą duszę na poznawanie i dostrzeganie siebie. Pozwól sobie być sobą a innym być innym.

Coś, co wykracza poza zmysły atrakcyjność, to uczucie emocji dojrzewającego piekna w nas . które początek znajduje u źródła .To coś, co przesuwa się do wewnątrz, bez oczekiwań bez głośności w pokorze wzrasta w nas piękno duszy . Jakby obecność, dźwięk głosu bez głośności, wymiana spojrzeń dusz naszych wspomnienie poruszyła w nas coś, co budzi duszę. Tak jak słońce budzi nas rano, tak ta osoba którą kocha budzi naszego ducha. Poczucie piękna Wdzięczność radości .

Coś cichego i niewidzialnego, co ma siłę unieść nasze dusze unoszącą się w powietrzu. To nie tylko fizyczne przyciąganie, ale duchowe

Jest to magnetyzm przyciąga dusz o podobnych poglądach, to siła przeznaczenia, która popycha nas do działania kreowania piękna w duszach ludzkich .

Takie spotkania są rzadkie, to prawda. Tego doświadczam moje uczucia z przeszłości poleruję przez czas.bycia z sobą . Są to spotkania, dusz które wykraczają poza zwykłe. Czy doświadczyłeś choć raz kiedy jesteś w ramionach i czujesz, poczucie bezpieczeństwa bicie jednego serca co rozpala naszą duszę, pamiętamy wtedy o potędze uczucia. Emocji Rozumiemy, że sens życia wykracza poza rutyny i osiągnięcia… To nie jest tak, że streszcza się ono w osobie, ale ten kontakt budzi nas, ożywia nasze spojrzenie i sprawia, że widzimy życie z nowym kolorem kreatywności naszych serc to jakby ktoś rozpalił w twej duszy mały płomyk twej nadziei na lepsze.

Poczuj ten płomyk w sobie jeśli ktoś pomaga nam rozpalić ten płomyk w naszej duszy rozpala również całe nasze istnienie i bycia szczęśliwym potrzebnym i kochanym. Wszystko wokół nas jest miłością i dojrzewajacym pięknem. To wewnętrzne światło, ogień, który się nigdy nie wypala. On jest To nie ogień egoistycznych namiętności, ale płomień, który ogrzewa to ogień wewnętrznego piękna Wdzięczność radości i sily w nas przynosząc ciepło komfortu i bezpieczeństwa.

Moi drodzy

To nie tylko ludzie i związki mają dostęp do naszej duszy i budzą nas do nowego znaczenia, każdy może to zrobić dla siebie, poprzez kilka ścieżek poznawania siebie kocham Siebie . To nie znalezienie kogoś, kto robi to dla nas i podziela ten sam efekt, to nawiązanie świetlnego związku z sobą wewnątrz w harmonii Odkrywaj siebie .. to uważność i świadomość.

Pokochaj siebie Wtedy spotkasz tą duszę.

We dwoje dostrzegać będziecie piękno rozświetlając je w sobie każdego dnia.

obfitości uśmiechu I radości

❤️
❤️
❤️

Namaste 🙏 Joanna

Scroll to Top