BÓG jest miłością MIŁOŚĆ jest BOGIEM

Poczucie winy jedno z najbardziej negatywnych uczuć to energia manipulacji.  Niektórzy z nas manipulacje poczucia winy doświadczali od najmłodszych lat . manipulantem i agresorem. roszczeniowcem / w karmie jest jadem zła które   w nim drzemie paraliżuje zmysły , pęta w nim łańcuch/ Taki człowiek często ojciec agresor niszczący wszystko co kocha , bez skrupułów, jak by pasożyt niszczący wszystko co miał;- piękno subtelności i delikatności . manipulant agresji ustami zachowaniem w stosunku do tych których kochał wywoływał poczucie winy w rozmaity sposób trwał w letargu niszczenia wszystkiego co było uczuciem nie zdawał sobie sprawy z czynu do którego sam się decydował zgotował piekło na ziemi dla tych których kochał  myślę, że sam nie zdawał sobie sprawy, że niszczy wszystko co kochał stworzył życie pod presja poczucia winy i żalu za wyrządzone zło, popełnione błędy, połączone z chęcią ich naprawy.

Każdy człowiek  tęskni za przewagą dobra, prawdziwą  energią sprawiedliwości. subtelną energią miłości tęsknotą za niezglebioną miłością, nieskończonością, za prawdą . Często agresor zniekształca obraz życia w oczach niewinnego dziecka. Dziecko doświadcza paranoicznego lęku prowadzący do zenitu wytrzymałości zamyka się w skorupie bytu iluzji trwa w letargu w doświadczaniu uczuć z racji winy człowiek kiedy ufa i wierzy  dorastając rzeźbi w sercu wytrwałość  złość przeradza w wrażliwość i miłość potęgowanie  uczy się stanowczości. czasem upada i życie wypełnia się pustką.

Postaw warunki postaw sobie zadanie wyraź swoje uczucia. Uczucia to wyraz siebie.  Człowiek potrafi zranić. Sztuka jest życie wydostać z iluzji leku strachu to Zło   w człowieku wyciąga  pazury by zniszczyć plan zamiaru emocjonalnego człowieka jest jakby lawa co zalewa swą złością.

Pomimo wszystko Ufaj. Bóg swą miłością wzmacnia to co naturalnie jest subtelne, czyste i piękne przekształca się w silną wiarę. Bóg daje wiele   światła by w mroku ujrzeć światło zamiaru rzeczywistości daje siły w odrodzeniu się do nowego życia w prawdzie . Możesz nie zgadzać się ze złem w którym wzrastałeś nic nie musisz , możesz stworzyć harmonie i równowagę siły z przyjęcia a nie zgody na to co niszczy i rani bądź wolny od zewnętrznej siły otwórz drzwi i okno na rodzaj na nowy rodzaj światła wewnętrznej  siły odpocznij spójrz na piękno boskiego wszechświata to nadzieja na lepsze nie oczekuj na zmiany płyń z prądem , nie napełniaj wahadła emocji wycisz w sobie tylko płyń”Bezwarunkowa miłość” może ustawić nas na coś nieosiągalnego. To miłość, która ma moc leczyć wszystkie rany, łączy ludzi i tworzy związki, które wykraczają poza naszą obecną zdolność do wyobrażenia sobie. Miłość i nieskończone błogosławieństwo! powtarzaj za mną  Jestem miłością
Jesteś miłością
Jesteśmy miłością
Wszystkie rzeczy pochodzą od Boga
Więc BÓG jest miłością
MIŁOŚĆ jest BOGIEM
Bóg jest w każdym.
BÓG… błogosławi nas teraz.
Wih Love.🌹 i Light.🌹. Szczerze chcę więcej miłości do siebie Chcę być w stanie kochać siebie tak bardzo, że kiedy przychodzi właściwa osoba, możemy oboje się kochać, ponieważ oboje mamy miłość do siebie…

Scroll to Top