Kiedy będziesz medytował;- będziesz żył z wewnętrznym spokojem

Ciesz się życiem.  Najmniejsze  drobiazgi  za kilka lat okażą się, że były najważniejsze i konieczne w osiągnięciu tego co masz. Ten kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł.  Chcesz odnieść sukces??? To medytuj, afirmuj się. Pozytywne nastawienie do życia wprowadzi w Twe życie wiele zmian. Każdy dzień zaczynam od medytacji czerpię z niej siły. Pomimo doświadczeń mam coraz większą odporność na stres, mam pełną kontrolę nad emocjami. Medytacja wiele zmieniła w mym życiu najważniejsza jest intencja.  Medytacja poszerza horyzonty świadomości i podświadomości wiedzę o sobie,  rozwój kreatywności, rozluźnienie napięcia mięśnowego, wyciszenie, pamięć i energia życiowa, relaksacja, koncentracja .

Kiedy będziesz medytował;- będziesz żył z wewnetrznym spokojem. Nie trać  nigdy nadziei, życie w zgodzie z samym sobą jest celem życia. Żyj  świadomie, wybierać to co najlepsze dla ciebie. Mając cel w życiu osiągniesz to czego pragniesz o czym marzysz. Ciesz się tym co robisz miej cel do którego dążysz. Stój mocno na własnych nogach. Medytacja uczy pokory, lojalności, rozwagi. Gdy wprowadzisz w życie codzienną medytację w pełnej świadomości, zmienisz wiele.

Gdy wykonujemy codziennie czynności w stanie pełnej świadomości,,będzisz miał kontrole nad sobą … kontrola własnego umysłu: wprowadzasz się w stan głębokiego rozluźnienia.  Gdy tylko nauczysz się wyzwalać cudowną moc podświadomości, Twoje życie … Twoja własna podświadomość daje rozwiązanie każdego problemu i kryje w sobie moc zobacz sam miej kontrolę nad procesami myślowymi. Życie jest jak kwiat w twych rękach -daj by z twego kwiatu był owoc z twoich dni życia.

Scroll to Top