bądź wdzięczny za wszystko

Być wdzięczny  bądź sobą.

  • Ciesz się budzącym się życiem w przyrodzie. Spójrz;- na ptaki budujące gniazda.
  • Spójrz na drzewa które z każdym dniem rozchylają swe listki.
  •  Małe wiosenne kwiatki cięszą się promieniami słońca, rozkoszując się kroplami porannej rosy, kropelkami deszczu. jak bardzo są wdzięczne.
  • A my ???
  • Pozwól sobie na te emocje by Twe serce poczuło wdzięczność;-

za życie, że czujesz widzisz i cieszy się nadchodzącą wiosną.

Dziękuj za to co masz z dłuższe dni za słoneczny blask za miłość, która wraz z przyrodą ożywia nasze serca.

Ciesz się życiem, a znajdziesz recepte na codzienne porażki.

Uśmiechnij się bo jak pędzisz nie dostrzegasz piękna, które jest wokół Ciebie. Praktykuj wdzięczność ciesz się chwilą łap je jak motyle.

Miej pozytywne nastawienie do własnego życia i sprawi, że bedzie otwierać się na to co najlepsze dla Ciebie.Wówczas otworzą się przed Tobą większe horyzonty twojej egzystencji w Twoim całym życiu.

Twe życie rodzinne będzie kwitło radościa bo nią żyjesz i wprowadzisz iskrę którą jest wdzięczność i miłość ktora jest w Tobie. Warto żyć dla tych chwil. Pozytywne nastawienie, pomoże Ci w Twojej kreatywności i w Twoim działaniu w
życiu zawodowym gdzie wniesiesz swą incjatywę poświecenia w pasji i miłości. Sam zobaczysz jak wiele zmieniłeś kiedy będziesz trwał wdzięczności.

Może myślisz że to nie realne??? Naiwne,nie wypada  w życiu dorosłym nie umiemy okazywać wdzięczności. Czy próbowałeś??/ Czy znajdujesz sposób by pomagać innym??? Zacznij od prostego ćwiczenia, od medytacji może i modlitwy napewno nauczy Cię jak odczuwać wdzięczność. we wszystkim w całym naszym życiu możemy odkrywać radość z życia dzielić ją z w każdym czasie i w każdym miejscu, wystarczy jedno uwierzyć miłości…….

Scroll to Top