bądź wdzięczny za to co już masz, a otrzymasz to czego pragniesz…

Doceń to co masz … bądź wdzięczny za to co już masz, a otrzymasz to czego pragniesz … otrzymasz więcej niż się spodziewasz. W sztuce wewnętrznego spokoju jest  przebaczenie jeśli ktoś cię irytuje bądź cię zranił w przeszłości   postaraj się  nie chować w sercu urazy – przebacz. Zamiast potępiać uczynek tej osoby.  Spróbuj odczuwać wobec niej współczucie, spójrz na tą osobę która wewnątrz siebie cierpi, okaż wobec niej uczucie współczucia,   jeśli to zrobisz nie będziesz emitował szumem bólu.    To ćwiczenie wybaczania   umożliwi tobie  zapomnienie  o dawnych urazach.  Ruszysz jak petarda – uśmiechnięty święty. Jeśli skrzywdził cię partner, partnerka    nie wracaj do tego doświadczenia w myślach  bo tworzysz negatywne emocje, które mają wpływ na twoje ciało.   Skupianie się na przeżyciach  może przeszkodzić ci  w radosnym, poznawaniu ciekawych ludzi w  przeżywaniu  zdrowego związku.   Przebaczenie pomorze ci  porzucić przeszłość  ruszyć na przód  możesz nie tylko przebaczyć co oddać tą osobę w opiekę Bogu. Pomaga również w tym medytacja  o wschodzi słońca albo późna nocą.  
Bądź wdzięczny za trudne chwile – pomogą ci wzrastać,
bądź wdzięczny za nowe wezwania – one zbudują twą siłę i charakter,
bądź wdzięczny za błędy które popełniłeś/ niłaś – przekazują ci cenne lekcje przyjacielu bądź wdzięczny za każdą chwilę – podejmij dziś zamiar o lepsze życie.

Żyj świadomie, żyj w zgodzie samym z sobą, bądź sobą, zwróć się ku swej duszy  ona ma dostęp do wszelkiej wiedzy twórczości i osiągnięć. 
Każdą chwilę życia warto przeżyć tak, aby niczego nie żałować, to najważniejsze, buduj swoje szczęście, nie niszcząc szczęścia innych. Znajdź swoją wartość i cieszyć się każdym dniem. Każdy dzień jest jak kwiat w twoich rękach, od ciebie wszystko zależy . Mówią też, że trzeba żyć tak, jak gdyby miało nie być jutra, czyli tak, żeby nie musieć niczego poprawiać, niczego żałować. Warto przejść przez życie z uśmiechem. Pełen wdzięczności i miłości Trzeba spełniać swoje marzenia i pomagać spełniać je innym… Rzeczywiście godzien jesteś  wszystkiego co najlepsze … 

Scroll to Top