Bądź szczęśliwy z sobą…

Są to ludzie, którzy stracili pokój wewnetrzny zdolność pozostawania w kontakcie ze swoją duchową stroną. Są to osoby, które już zablokowały swoją intuicję. Nie próbują już szukać w sobie odpowiedzi. Po prostu biorą rzeczy za wartość materie.

Kiedy ludzie to robią, blokują możliwe wskazówki, jakie mogą uzyskać od wszechświata. Stają się smutni i źli, ponieważ nie rozumieją rzeczy, przez które przechodzą. Życie zagubionych dusz jest często skomplikowane. Jeśli starasz się jak najlepiej komunikować z wieloma ludźmi, po drodze spotkasz zagubione dusze. Wiesz, że radzenie sobie z nimi może być bardzo frustrujące. Zawsze bardzo negatywnie oceniają rzeczy, przez które przechodzą. Oddziałują z innymi ludźmi w bardzo niepokojący sposób.

Jeśli spotkasz zagubione dusze, których życie chcesz poprawić, nie powinieneś reagować gniewem. Powinieneś raczej okazywać im współczucie, ponieważ mogą potrzebować więcej miłości niż na to pozwalają. Głodują z miłości i nie ma nikogo, kto zapewniłby im taką miłość, jakiej zawsze pragnęli. Bez miłości i akceptacji będą nadal czuć się zagubieni.

Są pewne objawy, na które musisz uważać, abyś wiedział, czy masz do czynienia ze zgubioną duszą, czy nie.
Wiele osób zamyka sie na dobro i milość Zamknięty jest na – uważność.
Jest wiele zagubionych dusz, które czują, że ludzie, których spotykają, są tacy sami. Nie chcą zaakceptować faktu, że wszyscy ludzie mają różnice. Są już tak smutni z powodu wszystkiego, przez co przechodzą, że nie są w stanie dać miłości innym ludziom. Mogą dawać swoją miłość tylko ludziom, którzy mogą wyżywić swoje ego lub sprawią, że poczują się dobrze. czy doświadczyliscxie troske wszechswiata o nas to sa to niesamowitych rzeczy, które dzieją się, gdy znajdziesz swoją duszę… spojrzysz oczami do swojego wnetrza.
Kiedy Zobaczysz wiele zagubionych dusz, które są bardzo nietolerancyjne wobec rzeczy, które nie mogą być uważane za normę. jak ragujesz?spotykasz takich którzy mają tendencję do okazywania wrogości wobec ludzi różnych religii.
Jeśli spotkasz zagubioną duszę, która już mówi obraźliwe rzeczy w stosunku do innych ludzi, powiedz im, że ci to przeszkadza, ale nie kłóć się z tą osobą.
czy wiesz że;-
Zagubione dusze mogą mieć skłonność do obrony przed swoimi działaniami. Zawsze są zależni od swoich ego, więc chcą mieć pewność, że zawsze mają rację co do tego, co zamierzają zrobić. Nawet jeśli spróbujesz udzielić przyjaznej porady, nie zrozumieją jej. Zawsze będą czuć, że ich krytykujesz.

Zamiast kłócić się z nimi o różne rzeczy, możesz po prostu zaakceptować ich brak entuzjazmu w sprawie rad, które im przekazujesz. Nawet jeśli masz ochotę kłócić się non-stop, wiesz, że i tak nigdy nie wygrasz.

Zagubione dusze mają tendencję do blokowania rad od siebie, więc jest bardzo prawdopodobne, że blokują to, co byś powiedział, nawet jeśli twoje informacje mają je poprawić. W chwili, gdy poczują się zagrożeni tym, co im mówisz, po prostu się zbliżą.

czy wiesz że popełniając wciąż te same błędy
Są sytuacje, w których musimy doświadczyć pewnych trudności w życiu, aby zrozumieć i zrozumieć nasze błędy, ale zagubione dusze nigdy się nie nauczą. Popełniają ciągle te same błędy.
ale sa tez
Marzenia z wyższego ja? Dekodowanie wspólnych symboli
Zobaczysz zagubione dusze, które nie robią nic, tylko przechodzą od jednego związku do drugiego. Ilekroć popełniają błędy i zawsze czują smutek, zwykle odczuwają osobisty smutek. Musisz pamiętać, że zawsze będą przechodzić różne rzeczy, ale nigdy się nie nauczą. Będą doświadczać tego samego smutku i rozczarowania w kółko.

Pamiętaj, że nie próbują się zranić. Nie wiedzą tylko, co powinni zrobić, ponieważ odcięli moce wszechświata. Próbują wypełnić pustkę, którą odczuwają.

Nie próbuj pomniejszać tego, przez co przechodzą, ponieważ nigdy nie zrozumiesz bólu i pustki, które odczuwają, chyba że sam jesteś zagubioną duszą. Nawet jeśli postaracie się jak najlepiej je przeczytać, nie powinniście dać się wciągnąć w problemy ich życia. To zawsze ich wybór, aby żyć tak, jak oni. Nie możesz nic zrobić, aby to zmienić. Każda dusza ma swoja drogę

Jedyne, co możemy zrobić, aby sprawić, by zagubione dusze poczuły się lepiej, to zaakceptować je za to, kim są. Możemy tylko żałować, że dołożą wszelkich starań, aby być zdrowymi i szczęśliwymi. Gdybyśmy byli w stanie uświadomić im, że powinni otworzyć się na wszechświat, rzeczy ogromnie się dla nich zmienią. Mogą skończyć próbą ratowania innych zagubionych dusz, które spotkają po drodze.
Ibęda szczęśliwi… Namaste Joanna

Scroll to Top