Bądź odważny nie lękaj się, miej wiarę w siebie i swój cel bycia tutaj.

Jeśli kiedykolwiek usiądziesz i zastanawiasz się, dlaczego tu jestem, jaki jest cel mojego istnienia, po prostu wyjdź na zewnątrz i obserwuj chmury przepływające po niebie. Zwróć uwagę na ogrom tego świata, tego wszechświata. Twój świat troszczy się o ciebie.. Twój Bóg jest .. tu i teraz z tobą i zemną od kołyski.

Chociaż możemy być w innym kraju, na innym kontynencie, mieć różne kultury, różne języki, wyznawać różne religie lub przekonania, wszyscy stoimy pod tym samym niebem, na które patrzysz. Wszyscy cieszymy sie tym samym słońcem co daje nam energię i siłę

Poczuj delikatność wody, ale zrozum, że w jej łagodności jest także potężna siła, która może być nie do powstrzymania i sprowadzić wszystko na swojej drodze.

Łagodność letniej bryzy wobec potężnej siły huraganu lub delikatny deszcz deszczu wobec potężnej siły burzy, piękno i moc natury ukazuje się nam każdego dnia. To jest stworzenie, a wy jesteście częścią tej natury, która może być albo łagodnym, łagodnym bytem, ​​albo siłą, która może popchnąć wasze życie w kierunku, w którym chce się podążać.

Jeśli chodzi o cel twojego obecnego ludzkiego doświadczenia, być może zostałeś zwrócony w bardzo konkretnym celu, jednak nasz podstawowy powód jest taki sam. Jesteśmy tutaj jako połączenie z całym stworzeniem, tutaj, aby uczyć się i zdobywać wiedzę, doświadczać wszystkich aspektów bycia człowiekiem i uwzględniać wszystkie lekcje, których się uczymy dla ekspansji Wszechświata. Jesteśmy posłani, aby dawać i otrzymywać miłość oraz doświadczać wspaniałości samego życia, aby, miejmy nadzieję, rozwijać duchowość tej Ziemi i uczynić z niej lepsze miejsce dla istnienia na niej wszystkich żywych istot.

Jednak w naszym stworzeniu otrzymaliśmy wolną wolę, możliwość dokonywania wyborów, a nie tylko reagowania na instynkty, co odróżnia nas od innych żywych istot na Ziemi. Jest to rzecz, której czasami nie rozpoznajemy, która została nam dana, abyśmy mogli żyć życiem, którego się sami oczekujemy. Niestety człowiek jest najgroźniejszą zwierzęciem – istotą rozumną co zagraża światu. To nie Bóg to wybór odpowiedzialność..

To nie są dobre okoliczności obwiniania lub wpływy innych ludzi za brak szczęścia i radości w naszym życiu, nie musicie żyć w nędzy, macie wolną wolę, aby to zmienić, a wszystko, czego potrzeba, to odwaga.

Jeśli twoje życie nie jest szczęśliwe lub znajdujesz się w miejscu, w którym nie chcesz być, lub żyjesz życiem, które nie jest zgodne z twoim wnętrzem,credo nadszedł czas, aby nacisnąć przycisk resetowania.
Nadszedł czas, aby wyznaczyć nowe cele i kierunki w swoim życiu, zacząć trenować swoją podświadomość, aby być w jedności z prawdziwym sobą i zacząć pracować w zgodzie z twoim wnętrzem. Czas usunąć z twojego istnienia to, co nie jest w prawdziwym wyrównaniu wibracyjnym z tym, kim jesteś, i zacznij ćwiczyć swój umysł, aby wzmocnić układ immunologiczny – odpornościowy, nie zatruwać lekiem i strachem swych najbliższych aby zastąpić negatywne myśli pozytywnymi. W obliczu tragedii nie lękaj się

pamiętajcie, że jesteście teraz tam, gdzie jesteście, z powodu myśli, które myśleliście, a jeśli macie negatywne myśli, nie możecie oczekiwać pozytywnego wyniku ani życia.

Kiedy wyciągasz rękę, aby pomóc drugiemu wstać , nie tylko pomagasz, wypełniasz swój duchowy cel bycia tutaj, okazujesz połączoną miłość i współczucie dla drugiego człowieka.

Oprócz resetowania myśli, bądź świadomy istnienia Ego, zrozum, że bogactwo życia nie zależy od tego, jakie posiadanie posiadasz i jakie pozycje możesz zajmować. Bogactwo bytu można również zmierzyć względem ilości miłości, jaką możemy dać, lub poprzez życie, które możemy dotknąć poprzez nasze współczucie i hojność lub bezinteresowną służbę potrzebującym. Tak, energia Ziemi jest wymieniana za pomocą pieniędzy i wszyscy potrzebujemy pewnej ilości, aby sobie z tym poradzić, ale nie pozwólcie, aby pieniądze lub rzeczy były waszą siłą napędową i rozpoznawały wystarczająco dużo jako miernik.

Każda osoba, której doświadczasz w życiu albo blisko, albo po prostu przechodząc przez ulicę, jest identyczna wewnątrz i tylko różnice zewnętrzne odróżniają nas od siebie. Wszyscy rodzimy się z iskry i pojedynczej komórki, rośniemy, a nasze ciała zmieniają się wraz z tym wzrostem, i zmieniamy się poprzez nasze życiowe doświadczenia, a jednak wciąż wszyscy jesteśmy jednym źródłem, jednym początkiem i będzie trwać, nawet gdy ten człowiek ciało, które zajmujemy, poddało się, więc jesteś mu to winien, aby uczynić to ludzkie doświadczenie jak najlepszym, więc jeśli nie, naciśnij ten przycisk resetowania i zacznij zmieniać swoje życie. Zadbaj o siebie i Twoich najbliższych..

Powiedz sobie:
jutro będzie początek reszty mojego życia.

Nie zaakceptuję żadnego dnia, który nie przybliży mnie do prawdziwego mnie i moich nowych celów.
Będę milszy i bardziej kochający siebie i ludzkość.
Będę doceniał cud i błogosławieństwo, jakim jest samo życie, i piękno tej ziemi, którą dane nam było kroczyć, i wszystkie żyjące na niej istoty.
Będę bardziej pozytywnie nastawiony do mojego powodu istnienia i będę wierzył, że życie może i będzie się zmieniać, ponieważ kocham to, kim jestem i jestem wart lepszego życia.

Po prostu przestań stawiać wszystkie te negatywne śmieci na drodze do twoich celów, co, jeśli, ale, energia strachu, która powstrzymuje cię przed postępami.
Bądź odważny, miej wiarę w siebie i swój cel bycia tutaj.
Możesz i osiągniesz swój cel, jeśli zaczniesz wierzyć w siebie i codziennie dążysz do lepszego życia.

Naciśnij ten przycisk restartu już dziś, nie zwlekaj, tylko ty i twoje myśli powstrzymują cię przed byciem najlepszym, jak możesz być dla siebie. I twoje dzieci będą mieć w Tobie wsparcie..

Scroll to Top