Źródłem motywacji do pracy nad sobą jest pragnienie szczęścia…

Każdy z nas przyszedł na świat,tylko w innych kulturach, Religi Wszyscy staramy się uczyć, rosnąć, być robić więcej. wielu studiuje podróżuje
rozwijamy naszą świadomość, pogłębiamy różne talenty, próbujemy różnych smaków wszystkiego, co napotykamy, wszystko po to, aby zobaczyć, jak daleko możemy się posunąć, aby doświadczyć…

Żadna podróż życiowa nie jest podobna, a rozwój osobisty ma ogromne znaczenie w naszym życiu. Chcesz poznać zalety samodoskonalenia , pracy nad sobą

. Dowiedzieć się jak się rozwijać , co rozwój osobisty wniesie do Twojego życia. Dobrze że tu sie zatrzymałęś/łaś. Poznaj moje sposoby na rozwój duchowy, intelektualny i emocjonalny.

Stań się lepszym pracownikiem, członkiem rodziny, przyjacielem.

Rozwijaj się, edukuj się, działaj, inwestuj w siebie!
, wyznacz granice i oczekiwania, wybierz i wyznacz dostosowuj swą perspektywę pozwól sobie dostrzec
wszystkie odcienie emocji wraz z ścieżką – bólu, wątpliwości, wzlotu i upadku wędrowca lub biegacza;- błogość, radość, rozczarowanie, jeśli potkniemy się i upadniemy – ale ostatecznie czujemy się dobrze, pokonaliśmy nie jedna trudność sprzeniewierzenie losu czasem przekraczając linię mety osiągając kolejny osobisty najlepszy czas .

Wyobraź sobie miliardy innych ludzi biegających po swoich trasach i przekraczających linię mety, przekraczających ich oczekiwania i cele.

Teraz wyobraź sobie, że wszystkie ścieżki zapadają się w jeden dynamiczny wątek z powiązanymi i współzależnymi częściami współpracującymi, ruchomą, płynącą falą, która nie ma początku ani końca. To jest życie.

Można powiększać i obserwować poszczególne ścieżki, ale oddzielenie ich od całości byłoby niemożliwe.

Trudno jest skoncentrować się na naszej ścieżce, mając świadomość tego, jak pasuje ona do większego obrazu

Łatwiej jest zobaczyć, jak inni biegną na naszej ścieżce jako konkurenci – wtedy osiągnięcie naszego czasu staje się mniej ważne niż zajmowanie drugiego miejsca na linii mety.

Większość z nas utknęła w tej perspektywie, w której strach, lek ,obawa przed przegraną przenika naszą życiową podróż.

Znacznie trudniej jest przejąć własność i być odpowiedzialnym za naszą ścieżkę, jeśli założymy, że to nie tylko nasza ścieżka – to wszystkie inne ścieżki w jednym.

Lub przejdź jeszcze wyżej – cały wszechświat
Co jeśli wszystko, czego dotychczas się nauczyliśmy, przygotowało nas do większej świadomości, że wszystko, co robimy lub zmieniamy na naszej drodze, wpływa na całość.

Studiowaliśmy i opanowaliśmy wiedzę na temat „części”, z których korzystamy w życiu, podróżując indywidualnie – religia, duchowość, nauka, polityka, sport, sztuka, praca, emocje, edukacja… wyzwaniem jest zawsze oderwanie się od „części” myślenie myśleniem „systemowym”.

Co jeśli całe doświadczenie życiowe ma na celu pomóc nam zrozumieć tę koncepcję i wziąć pełną odpowiedzialność za posiadanie naszych ścieżek i wszystkich interesujących części, ponieważ każda z nich jest odzwierciedleniem systemu jako całości.wszystko, czego doświadczamy na zewnątrz, jest bezpośrednim odzwierciedleniem wewnętrznego świata.

Spotkanie jakiejkolwiek osoby, sytuacji lub okoliczności, których doświadcza się w życiu fizycznym, jest zatem postrzegane jako bezpośrednie odzwierciedlenie własnej podświadomości i wówczas można wybrać DZIAŁANIE odpowiednio do „wyczyszczenia” lub „zaakceptowania” takich spotkań jako integralnej części uzdrowienia i znalezienie równowagi między doświadczeniami fizycznymi i duchowymi jako jednym.

Scroll to Top