warsztaty

Dotyk 💛🥰🎁🌈💛 to najpiękniejszy zmysł jakim obdarowała mnie Matka Natura. Uzdrawiania  Otulam swoim dotykiem Wasze Ciała i dusze nie tylko na poziomie fizycznym , psychicznym mentalnym  o czym bardzo często mówicie mi po masażu którym zajmuje się 41lat. Poprzez medytację,  afirmacje dotyk  i oddech  łącze się ze Źródłem prosząc za Wami.  Poprzez dotyk  uzdrawiania  właśnie daję Wam to czego potrzebujecie najbardziej.   Przytulenie zmęczonej duszy otulenie energią miłości. 

Jestem wdzięczna za dar jakim jestem obdarowana, za każdym razem, kiedy mam zaszczyt go przekazać tym którzy  przychodzą do mnie i tego potrzebują.

 oczyszczszajac piękno waszej natury  proszę by zrobiło się miejsce  łaskę i światło . Na nowe świerze I piękne decyzje.  Za was wszystkich jestem wdzięczna 💛🌈❤🌼🌞💚🌱💛 zapraszam kobiety 3 dniowe warsztaty 20 -22 stycznia w Kamieniu W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch   Jak pomóc sobie i swym najbliższym ..    Warsztaty  będą w organizowane małych grupach 6os. dwa noclegi koszt 800 pln  Pierwszy promyk  twórczych warsztatów zgłoszenia numer tel 603322165 Joanna

 

Scroll to Top