DUCHOWY WYMIAR ŻYCIA


Trudno logicznie wytłumaczyć.
i zobaczyć osobiste problemy oczyma serca. Ich powtarzalność i rodzaj najgłębsze korzenie sięgają zawsze przestrzeni duchowej. Jeżeli nie wejrzymy głębiej, do duchowego wymiaru naszego życia, nie jesteśmy w stanie w pełni pozbyć się danego problemu, ani go dobrze rozwiązać. Myślimy tylko umysłem który nadaje ważność i wyolbrzymia to co nas atakuje to co nas spotyka . Dotyczy zachowań, relacji, obciążeń pokoleń ,problemów rodzinnych , partnerskich, finansowych ale również jest przyczyną wielu chorób czy dziedzicznych obciążeń.

Ostatnie wydarzenia w moim życiu sprawiły że patrzę oczyma duszy, a nie umysłu. Z historii mego całego życia nasuwa się ważny wniosek.. Możemy patrzeć na te same rzeczy, na te same zjawiska, co inni, a mimo to upierać się przy własnej interpretacji, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Kiedy dwie osoby patrzą na to samo, często widzą różne obrazy. Wybaczenie jest czymś pięknym, ale ból pozostaje, zranione uczucia, Często nazywamy to karmą często musimy cos przejs każda dusza wybiera swą drogę Każdy człowiek na ziemi , my wszyscy Mamy do czynienia z tymi samymi faktami, a jednak postrzegamy i interpretujemy je zupełnie odmiennie. Wielu ludzi nie potrafi odróżnić rzeczywistości od obrazów, które sami stworzyli w swojej wyobraźni. Umysł gotowy jest wyobrażać sobie co nigdy nie będzie. Przypisuje danym faktom cechy, które nie mają żadnego związku z tym, co istniejącą prawdą to iluzja. Jest to zastanawiające. Dlaczego tak się dzieje? Każdemu z nas potrzebne jest konkretne źródło prawdy o każdej z tych rzeczywistości. Trzeba umieć odróżnić nie tylko dobro od zła, ale mieć też wewnętrzną wolność, by wybrać dobro i prawdę. I żyć według niej nie mając w sercu urazy. To nie jest tylko kwestia sporu o rację. Dotyczy to zarówno naszej wieczności, jak i naszego życia tu i teraz. Dlatego właśnie potrzebne są nam duchowe oczy, by umieć odróżniać jedno od drugiego.
światłości moc pozytywnego nastawienia , od królestwa ciemności, którym zarządza negatywna moc Jako ludzie żyjący w obecnych czasach również stoimy przed wyborem, które z nich uczynimy naszym źródłem. Możemy czerpać swoje zasoby z jednego z tych dwóch duchowych źródeł. Tylko prawda jest dla nas zabezpieczeniem, aby się w życiu nie zagubić, by dokonywać dobrych wyborów. By nie dać się ani zmanipulować, ani oszukać. A nade wszystko, aby móc cieszyć się życiem, zdrowiem i dobrymi relacjami.Bez duchowego zrozumienia świata nadprzyrodzonego, poszukiwania wielu ludzi można przyrównać do błądzenia w labiryncie, by znaleźć to, co w życiu najważniejszemu z nas potrzebne jest konkretne źródło prawdy o każdej z tych rzeczywistości. Zapal ze mną świecę w intencji by
umieć odróżnić nie tylko dobro od zła, ale mieć też wewnętrzną wolność, by wybrać dobro i prawdę. To nie jest tylko kwestia sporu o rację. Dotyczy to zarówno naszej wieczności, jak i naszego życia tu i teraz. Dlatego właśnie potrzebne są nam duchowe oczy, by umieć odróżniać od siebie, i wybrać to co najlepsze dla nas.Tylko prawda jest dla nas zabezpieczeniem, aby się w życiu nie zagubić, by dokonywać dobrych wyborów. By nie dać się ani zmanipulować, ani oszukać. A nade wszystko, aby móc cieszyć się życiem, zdrowiem i dobrymi relacjami sam z sobą.

Scroll to Top